Toronto

Toronto

Ontario eyaletinin başkenti olan Toronto, Kanada’nın en büyük şehri ve ticaret merkezidir. Kuzey Amerika’nın en ünlü beş gölünden biri olan Ontario Gölü kıyısında yer alan kentin nüfusunun yarısı yabancılardan oluşmaktadır. Fakat  tüm bu farklılıklara rağmen Toronto tam bir Kanada şehri olma özelliğini kaybetmemiştir. 2015 yılında Ekonomist Dergisi tarafından dünyada yaşanılacak en iyi şehir olarak seçilen Toronto, kozmopolit bir yapıya sahip olduğundan tiyatro, müzik ve kültürel açıdan oldukça zengindir. şehrin güvenli ve yasam maliyetinin ekonomik olması öğrenciler tarafından tercih edilme sebebidir. Gelişmiş bir ulaşım ağına sahip kentte, yeraltı alışveriş merkezleri ve metro istasyonları bulunmaktadır. Niagara Şelaleleri, Ottawa, Montreal ve ABD'ye oldukça yakın olan şehrin en önemli simgesi ''CN Kulesi''dir. Şehrin merkezinde ''Rogers Centre'', güneyinde, Ontario Gölü ve doğusunda dünyanın en büyük hayvanat bahçesi olan ''Toronto Hayvanat Bahçesi'' yer almaktadır. 

Yaş Seçenekleri

12-17 yaş

CES - Toronto Üniversitesi

Öğrenciler okula yaklaşık 40 dakika mesafedeki aile konaklamalarında yaşayıp, pratik yaparken; güvenli lokasyonu, kaliteli, konuşmaya yönelik dersleri ve eğlenceli aktiviteleriyle CES Toronto'da İngilizcelerini geliştirecekler.

Detaylar
11-18 yaş

Plus - Toronto

Merkez, Oakville şehrinde nehir kıyısındadır, şehir banliyö olmasının yanında alışveriş merkezlerine, kafelere ve restoranlara yakındır. Okul yetenek gösterileri gibi öğrencilerin sosyalleşebileceği etkinlikler sunmaktadır.

Detaylar

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizimle hemen iletişime geçin, sizin için en uygun eğitim programını hazırlayalım.

E-Bülten

Şimdi üye olun ve eğitim materyalleri, yeni dersler, ilginç yayınlar, popüler kitaplar ve çok daha fazlası ile haftalık bültenleri alın!