Sliema

Sliema

Sliema, Malta’nın Kuzey Liman Bölgesi’nin kuzeydoğu kıyısında bulunmaktadır. Büyük bir konut ve ticaret merkezi olmasının yanı sıra alışveriş merkezleri, restoranları ve kafeleri ile bir yasam merkezidir. Kıyı şeridi, yaz mevsiminde hem halk için güzel bir buluşma noktası hem de koşu ve yürüyüş için de ideal bir yerdir. Pek çok kayalık plajı ve su sporları ile ünlü belde, ‘’barış’’ ve ‘’rahatlık’’ anlamına gelmektedir. Sliema, komsusu olan St. Julian’s kıyı şeridi ile birlikte Malta’nın ana sahil beldesini oluşturmaktadır. Tarihi şık villaları ve geleneksel Malta tapınakları Sliema sokaklarında sıralanmaktadır. Gezilecek yerlere örnek olarak: St. Julian’s Kalesi, Dingli Sirki ve Sliema Köşkü verilebilir.

Yaş Seçenekleri

13-17 yaş

LAL - Malta

Okul, adanın merkez kısmında Sliema'da bulunur. İngilizcenin anadil olduğu bir bölgede İngilizce öğrenirken diğer yandan da güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Detaylar

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizimle hemen iletişime geçin, sizin için en uygun eğitim programını hazırlayalım.

E-Bülten

Şimdi üye olun ve eğitim materyalleri, yeni dersler, ilginç yayınlar, popüler kitaplar ve çok daha fazlası ile haftalık bültenleri alın!