HAKKIMIZDA

İstanbul Yurtdışı Eğitim'e Hoşgeldiniz!

Yurtdışı eğitim danışmanlığının Türkiye'de yeni ve gelişen bir sektör olduğunu düşünerek, genç arkadaşlara hizmet vermek ve kendi tecrübelerimizden yararlanmalarını sağlamak amacıyla 1996 yılında kurulduk. Kuruluşumuzdan bugüne kadar gerek eğitimine devam eden, gerekse eğitim hayatını tamamlamış ve kariyerinde yükselmeyi amaçlayan genç arkadaşlara yurtdışında farklı eğitim programları sunarak yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyoruz.

Misyonumuz / Öncelikli Hedeflerimiz
  • Öğrencilerimizin beklentileri ve amaçları doğrultusunda bütçeleri ile uyumlu alternatif okul seçenekleri sunmak
  • Vize konusunda öğrencilerimize gereken desteği vermek ve bu amaçla vize uygulamalarına tam anlamıyla hakim olmak
  • Öğrencilerimize eğitim aldıkları süre boyunca tam destek
  • Öğrencilerimizin eğitim aldıkları okullar hakkındaki memnuniyetini takip etmek ve sunduğumuz hizmet kalitesini yükseltmek
  • Sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek

Hangi ülkede, hangi eğitimi alacağınıza, sınırlı zaman ve bütçenizi nasıl değerlendireceğinize karar verme sürecinde yolunuzu bizimle çizin, hayallerinizi ertelemeyin!

Telefon veya e-mail yolu ile bize ulaşarak bilgi edinebilir, akıl danışabilirsiniz. Ya da neden ofisimize uğrayıp bire bir bilgi almıyorsunuz? Hem de tanışmış oluruz! Görüşmek ümidiyle...

İLETİŞİME GEÇ

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizimle hemen iletişime geçin, sizin için en uygun eğitim programını hazırlayalım.

E-Bülten

Şimdi üye olun ve eğitim materyalleri, yeni dersler, ilginç yayınlar, popüler kitaplar ve çok daha fazlası ile haftalık bültenleri alın!